+48 728 738 840
polish flag english flag ukrainian flag

Partnerzy

W 2011 roku F.H.U. "VILIA" weszła do międzynarodowej grupy, która powstała z myślą połączenia na europejskim rynku działalności usługowej oraz handlowej płodami rolnymi i roślinami leczniczymi. Grupa składa się z firm z udziałem angielskiego, polskiego i ukraińskiego kapitału i nazywa się "Mercury Group". Firmy z powodzeniem już działają na rynku ukraińskim oraz europejskim.

Do grupy weszły oprócz F.H.U. "VILIA": ukraińska firma "PP Mercury Service" oraz angielska "Cereal Crops Trading LLP".
"PP Mercury Service" - jest znana na ukraińskim rynku od 2002 roku. W ciągu swego istnienia zarekomendowała siebie jako solidnego dostawcy surowca roślinnego dla dużych ukraińskich i zachodnich producentów z różnych branż. Przede wszystkim to firmy farmaceutyczne i spożywcze.

Zaczynając swoją działalność od hurtowej sprzedaży zboża i nasion oleistych, dzisiaj "PP Mercury Service" rozszerzyła swoje pole działalności również na rynek farmaceutyczny, oferując owoce i rośliny lecznicze. Od 2014 roku firma zajmuje się uprawą ostropestu o wysokiej zawartości sylimaryny.

"Cereal Crops Trading LLP", - angielska firma z dużym doświadczeniem która do tej pory specjalizowała się tylko handlem płodów rolnych. Na dzień dzisiejszy również poszerzyła swoją działalność na europejskim i wschodnim rynkach w zakresie surowca leczniczego. Doskonałe połączenie wschodnich i zachodnich tradycji oraz dorobek ogromnego doświadczenia w handlu i obsłudze klienta, doskonale sprzyjają rozwoju całej grupy. Firmy bez trudu są rozpoznawane w swoim kręgu działalności.

Historia firmy

F.H.U. «VILIA» została utworzona w 2010 roku. Zdając sobie sprawę z tego jaka ogromna zdrowotna siła dla ludzkiego organizmu, kryje się w ziołach, owocach i nasionach, powstała idea o wspaniałych intencjach – oferować i promować ludziom rośliny lecznicze oraz ich owoce, ponieważ w roślinach drzemie wielka moc uzdrowienia.

Czytaj więcej navigate_next

Nasze wartości

Oferowanie towaru zgodnie z deklarowaną jakością, który pod względem zdrowotnym jest bezpieczny oraz spełnia przepisy obowiązującego prawa.

Czytaj więcej navigate_next