Partnerzy

W 2011 roku F.H.U. «VILIA» weszła do międzynarodowej grupy, która powstała z myślą połączenia na europejskim rynku działalności usługowej oraz handlowej płodami rolnymi i roślinami leczniczymi. Grupa składa się z firm z udziałem angielskiego, polskiego i ukraińskiego kapitału i nazywa się «Mercury Group». Firmy z powodzeniem już działają na rynku ukraińskim oraz europejskim.

Do grupy weszły oprócz F.H.U. «VILIA»: ukraińska firma «PP Mercury Service» oraz angielska «Cereal Crops Trading LLP».
«PP Mercury Service» - jest znana na ukraińskim rynku od 2002 roku. W ciągu swego istnienia zarekomendowała siebie jako solidnego dostawcy surowca roślinnego dla dużych ukraińskich i zachodnich producentów z różnych branż. Przede wszystkim to firmy farmaceutyczne i spożywcze.
Zaczynając swoją działalność od hurtowej sprzedaży zboża i nasion oleistych, dzisiaj «PP Mercury Service» rozszerzyła swoje pole działalności również na rynek farmaceutyczny, oferując owoce i rośliny lecznicze. Od 2014 roku firma zajmuje się uprawą ostropestu o wysokiej zawartości sylimaryny.

«Cereal Crops Trading LLP», - angielska firma z dużym doświadczeniem która do tej pory specjalizowała się tylko handlem płodów rolnych. Na dzień dzisiejszy również poszerzyła swoją działalność na europejskim i wschodnim rynkach w zakresie surowca leczniczego. Doskonałe połączenie wschodnich i zachodnich tradycji oraz dorobek ogromnego doświadczenia w handlu i obsłudze klienta, doskonale sprzyjają rozwoju całej grupy. Firmy bez trudu są rozpoznawane w swoim kręgu działalności


clicking on ".more" toggles class "visible" on "#popover"