+48 728 738 840
polish flag english flag ukrainian flag

O firmie

F.H.U. "VILIA" została utworzona w 2010 roku. Zdając sobie sprawę z tego jaka ogromna zdrowotna siła dla ludzkiego organizmu, kryje się w ziołach, owocach i nasionach, powstała idea o wspaniałych intencjach – oferować i promować ludziom rośliny lecznicze oraz ich owoce, ponieważ w roślinach drzemie wielka moc uzdrowienia.

W 2011 roku firma weszła do międzynarodowej grupy, która powstała z myślą połączenia na europejskim rynku działalności usługowej oraz handlowej płodami rolnymi i roślinami leczniczymi. Grupa składa się z firm z udziałem angielskiego, polskiego i ukraińskiego kapitału i nazywa się "Mercury Group". Firmy z powodzeniem już działają na rynku ukraińskim oraz europejskim.

Doskonała znajomość specyfiki wschodniego rynku, oraz dobre relacje z największymi plantatorami Ukrainy, Mołdawii, Uzbekistanu, odkryli możliwość i pozwolili nam bezpiecznie oferować produkty najlepszej jakości zgodnie z europejskimi standardami bezpieczeństwa.

Od 2014 roku Grupa "Mercury Group" zaczęła zajmować się uprawą ostropestu plamistego z gatunku o wysokiej zawartości sylimaryny. Obszary, na których uprawy są wytwarzane, są starannie kontrolowane w zakresie nawożenia oraz zbiorów. Do obróbki zostały wykorzystane najnowsze maszyny i urządzenia, dzięki czemu zbiory są maksymalnie duże.

Dzięki swojej rzetelności, firma nawiązała kontakt z wieloma dużymi europejskimi producentami w branży farmaceutycznej, spożywczej oraz producentami pasz i karm dla zwierząt.

Nasz sukces przede wszystkim zawdzięczamy uczciwości, staranności i zaangażowaniu naszych ludzi oraz oferowaniu wysokiej jakości towaru w dostępnej cenie. Tradycji rzetelności oraz głębokie poczucie odpowiedzialności przed naszymi klientami, pilnie są w firmie przestrzegane, dlatego też cieszymy się zaufaniem wśród naszych klientów.

Partnerzy

W 2011 roku F.H.U. "VILIA" weszła do międzynarodowej grupy, która powstała z myślą połączenia na europejskim rynku działalności usługowej oraz handlowej płodami rolnymi i roślinami leczniczymi. Grupa składa się z firm z udziałem angielskiego, polskiego i ukraińskiego kapitału i nazywa się "Mercury Group".

Czytaj więcej navigate_next

Nasze wartości

Oferowanie towaru zgodnie z deklarowaną jakością, który pod względem zdrowotnym jest bezpieczny oraz spełnia przepisy obowiązującego prawa.

Czytaj więcej navigate_next